Uuenduslikud lahendused
Keskkonnateadlik ettevõte
Palju enesetäiendus võimalusi
Tule osale suurtes projektides

Meil on väärikas ajalugu ja ees põnev ning ambitsioonikas tulevik. Usume, et läbi meie tegevuse saame kujundada paremat ning rohelisemat tulevikku nii reisijatele, kaubavedajatele kui ka keskkonnale. Eesti Raudtees töötab pea 700 professionaali, keda ühendab suur pühendumus ja soov teha suuri asju suure mõjuga.

Meie tunnustused

Eesti Raudtee visioon on saada regiooni kõige kaasaegsemaks raudteetaristu ettevõtjaks. Fookuses on raudteevaldkonna pidev arendamine ning uudsete lahenduste väljatöötamiseks tehakse koostööd paljude ettevõtete, haridusasutuste ja teaduskeskustega.

Nii nagu raudtee on tuiksoon, mis mõjutab elu ja ettevõtlust selle läheduses, on meie töötajad mootoriks, kes aitavad Eesti riigi tarnspordisektoris arengut luua. Raudteetrassi lähikonnas elab ligi 80% Eesti elanikkonnast ning meie töö on luua võimalused inimeste ja kaupade liikuvusele ning keskkonnasäästlikule transpordile.

Väärtustame arengut
Panustame tervisesse
Märkame parimaid
Hoolime
Raudtee ehitus
Raudtee hooldus
Liiklusjuhtimine
Raudteeohutus
Elektrivõrkude haldus
Telekomi ja turvangusüsteemid
Rajatiste ja kinnisvara haldus
Muud valdkonnad

Sinu järgmine peatus — Eesti Raudtee.
Ära maga maha!

Laotööline

TPL_ASUKOHT Betooni põik 20, Soodevahe küla, Rae vald
TPL_AEG 30.01.2022

 

Meie ettevõttes on praktikale võimalik tulla väga paljude erialade õpilastel, saades samas ainulaadse võimaluse tutvuda üha uueneva raudteetaristuga. Praktikat saab sooritada näiteks projektijuhtimises, teede ja sildade ehituses, IT valdkonnas, telekommunikatsioonis, automaatikas ja mehhatroonikas, elektrienergeetikas ja paljudes muudes valdkondades, mis on vajalikud raudtee korrashoiuks ja arenguks. Praktikaülesannete täitmise eest maksame tasu ning sobivusel on võimalik meile ka tööle tulla.

Kui tekkis huvi ja küsimusi, siis meie sõbralik ja töökas personaliosakond on hea meelega nõus küsimustele vastama

personal@evr.ee